NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

Nabízené nemovitosti

NEMOVITOSTI POBOČKY RE/MAX ALFA

NEMOVITOSTI CELÉ SÍTĚ RE/MAX V ČESKU

Pokud si nevyberete, tak vám rád pomůžu najít přesně to co hledáte, například v neveřejných nabídkách nebo díky známostem realitních makléřů z vámi požadované lokality, nebo specializující se na danný typ nemovitostí.
Hledat budu samozřejmě v celé síti RE/MAX, kde je momentálně více jak 11 tisíc nabízených nemovitostí, ale i v nabídkách ostatních realitních společností, tak, abch pokryl kompletní nabídku na celém českém trhu. Máme k tomu speciální software, vyhledávací nástroje, hlídací psy a další technologie, takže když se na trhu objeví nová nemovitost která odpovídá tomu co hledáte, budete o tom ihned informováni jako první emailem s kompletními informacemi a fotkami. Nestane se tak, že by vám výhodnou nabídku někdo takzvaně "vyfoukl před nosem"

Za tímto účelem jednoduše vyplňte poptávkový formulář
a nebo mi rovnou zavolejte či napište Email.

    

Jestli pořád váháte a ptáte se proč by jste měli využít mých služeb při vyhledávání nemovitostí a co vás to bude stát. Tak odpověď je jednoduchá. Nebudete totiž už muset denně ztrácet čas procházením realitních portálů a hledáním co je kde nového aby vám něco neuteklo, všechny novinky vám ihned naservíruji emailem a navíc vás to nebude stát vůbec nic navíc, moje provize je část z provize od prodávajícího makléře.
Navíc je dobré když budete mít "svého makléře" na "vaší straně" budu totiž hájit výhradně vaše zájmy, makléř od prodávajícího bude totiž vždy jednat v zájmu svého klienta a ne ve vašem, takovým klientům se nepoctivý prodávající už ani nesnaží namluvit něco nevýhodného či podvodného. počítá totiž s tím, že zastupující makléř všechny tyto snahy rozpozná a svého klienta ochrání. Transakce je tak pro vás bezpečnější a nestane se vám že skočíte na lep různým "šmejdům"

Takže se uvolněte, pohodlně si sedněte nebo běžte s rodinou na výlet 
a nechte za vás pracovat profesionály a jejich technologie.

Počet let praxe v realitách: 5 Certifikovaný makléř Realitní profesionál 1

Pavel Dvořák

Pavel Dvořák
Mám pro vás klíč. Moje služby při zprostředkování koupě/prodeje jsou komplexní od A do Z - dalo by se teda říct že to jsou služby na klíč - na klíč od vašeho DOMOVA.