Umisťování bankomatů

Umisťování bankomatů v ČR

Mezinárodní NEBANKOVNÍ společnost která provozuje bankomaty po celém světě – bez vazby na konkrétní banku, stále hledá vhodná umístění pro nové bankomaty převážně v Praze ale i v celém Česku !!!POZOR!!! – VÝHRADNĚ V LOKALITÁCH KDE JE FREKVENTOVANÝ POHYB ZAHRANIČNÍCH TURISTŮ.


Lokace pro umístění

Zájem je o lokace po celé České a Slovenské republice ale výhradně v turisticky frekventovaných lokalitách.

Jde tedy především o velké mezinárodní hotely, letiště, turistická centra velkých měst, turistické trasy, luxusní obchody na hlavních třídách a podobně.  Ve výjimečných případech i na místa s velmi vysokou frekvencí místních obyvatel, kde bankomaty akutně schází, jako například velká obchodní centra velká nová sídliště a podobně. Bankomaty je možno umístit i vedle již stojícího, dobře fungujícího konkurenčního bankomatu.


Technické informace

Umisťovat se budou bankomaty samostatně stojící i vestavěné, preferovány jsou vestavěné. Je zapotřebí prostor přibližně 1 m2

Firma nabízí pro majitele objektů pravidelný měsíční nájem, zvýšení bezpečnosti objektu díky přímému napojení bankomatů na policii ČR a kamerovému systému.


Jak oznamovat nebo doporučovat a provize

Oznámení – doporučení probíhá formou vyhledání vhodné lokality, oslovení majitele nebo odpovědné osoby a její předběžný souhlas. Údaje o adrese a jednateli mi pošlete emailem a já společně se zástupcem firmy zahájím s odpovědnou osobou další jedná

Oznámení pošlete na email: pavel.dvorak@re-max.cz

Do emailu napište: 1. – úplnou adresu nemovitosti s popisem kde konkrétně v budově by mohl bankomat stát. 2. – Kontaktní údaje na odpovědnou osobu k jednání – Celé jméno, email, telefonní číslo a její vztah k budově (majitel, jednatel, nájemce apod.) 3. – přiložte nejlépe 2 fotografie – 1. Foto se širším záběrem okolí a 2. Foto na konkrétní místo kde by mohl bankomat stát.

Za každé doporučení vhodného místa pro nový bankomat vám vyplatím po zrealizování 3 000kč

Provize je za každý umístěný bankomat, jestliže tedy například v doporučeném velkém hotelu umístí 3 bankomaty, násobí se provize třemi.

Vyplacení provize probíhá po úspěšném jednání a uzavřením nájemní smlouvy, fyzické instalaci bankomatu a prvním výběru z tohoto bankomatu.

100% Club Realitní profesionál 1

Pavel Dvořák

O mně

Mám pro vás klíč. Moje služby při zprostředkování koupě/prodeje jsou komplexní od A do Z – dalo by se teda říct že to jsou služby na klíč – na klíč od vašeho DOMOVA.

Kontakty

GSM: +420 603 457 274


pavel.dvorak@re-max.cz

RE/MAX Alfa - Spálená 29, Praha 1