Vážení budoucí klienti,
jsem NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MAKLÉŘ MĚSÍCE, CELÉ SÍTĚ RE/MAX ČR ZA LEDEN 2017
Makléř 2. stupně a držitel prestižního ocenění “100% Club”.
Patřím už 5 let do týmu, jedné z nejúspěšnějších kanceláří RE/MAX v České republice, sídlící v samém centru Prahy – v RE/MAX Alfa.

Nabízím Kompletní servis při prodeji vaší nemovitosti tzv. “Na klíč” To znamená, že při mém zastupování nebudete mít ŽÁDNÉ DALŠÍ nebo “VEDLEJŠÍ” VÝDAJE.  Zároveň se nebudete muset o nic starat – vše za Vás připravím, udělám, vyřídím a oběhám – Vy, pak jen podepíšete, s úsměvem na tváři, kupní smlouvu.

VŠE CO PRO VÁS UDĚLÁM – veškerý právní servis, jako např. vyhotovení smluv, ověření podpisů a peněžní úschova, včetně všech poplatků, i za vklad na katastru nemovitostí a další, dále vyhotovení prezentace s využitím nejnovějších technologií a profesionální techniky na nejvyšší úrovni zahrnující fotografie od profi fotografa specializujícího se právě na focení nemovitostí, virtuální video prohlídku, panoramatické fotky 360°, stejně jako inzerci na všech významných realitních serverech a případně i tiskovinách, a především unikátní – přesně cílený – banerový marketing na internetu, JE SOUČÁSTÍ MÉHO SERVISU A NEZAPLATÍTE ZA NIC ANI KORUNU NAVÍC.
Zde si můžete prohlédnout co vše zahrnuje můj servis při prodeji nemovitstí.

Ale kromě toho, že pro Vás udělám to, co i všichni ostatní profesionální makléři – moji kolegové/yně z jakékoli jiné realitní kanceláře, nabízím něco navíc a tím je moje UNIKÁTNÍ PRODEJNÍ STRATEGIE  která navíc přináší  TŘÍ ZÁSADNÍ VÝHODY, které už jinde mít nebudete.
Říkám jím “TŘI ZLATÉ VÝHODY MAKLÉŘE VŠEVĚDA” protože právě díky nim jsem se stal úspěšným makléřem a nemovitosti se u mě doslova “ani neohřejí” – vše prodávám v extrémně krátkých lhůtách.

Teď se asi ptáte “v čem spočívá ta UNIKÁTNÍ PRODEJNÍ STRATEGIE – co to jsou ty TŘI ZLATÉ VÝHODY”?
Vše o této mojí UNIKÁTNÍ PRODEJNÍ STRATEGII si můžete přečíst zde.

Mluvím plynulou Němčinou, s klienty se dobře domluvím i Anglicky a Rusky.

100% Club Realitní profesionál 1