Vymyslel jsem a aplikoval do praxe nový způsob prodeje nemovitostí.

Je to až revoluční strategie, která už několikrát potvrdila svojí funkčnost, všechny nemovitosti prodávané touto metodou jsem prodal do 3 týdnů a vždy za vyšší cenu než původně požadovaná majitelem/prodávajícím.

Začnu ale hezky popořadě, pěkně od začátku, chci totiž nejdříve, jen pro jistotu, zmínit, že kromě té UNIKÁTNÍ PRODEJNÍ STRATEGIE pro Vás udělám i všechno to, co i všichni ostatní profesionální makléři – moji kolegové/yně z RE/MAXu nebo z jakékoli jiné realitní kanceláře, ale nejen to – moje UNIKÁTNÍ PRODEJNÍ STRATEGIE  navíc přináší  TŘÍ ZÁSADNÍ VÝHODY, které už jinde mít nebudete. Někdy jim ze srandy říkám “TŘI ZLATÉ VÝHODY MAKLÉŘE VŠEVĚDA” protože právě díky nim, jsem se stal úspěšným makléřem jako třeba NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ MAKLÉŘ MĚSÍCE ZA CELOU SÍŤ RE/MAX ČR ZA LEDEN 2017 prestižní ocenění “100% Club” a tak se nemovitosti u mě doslova “ani neohřejí” – vše prodávám v extrémně krátkých lhůtách.

Teď už se asi ptáte “tak v čem spočívá ta UNIKÁTNÍ PRODEJNÍ STRATEGIE – co to jsou ty TŘI ZLATÉ VÝHODY”?
Takže čtěte pozorně:

PRVNÍ VÝHODOU je spolupráce se všemi ostatními makléři v Česku

– to znamená, že i když bude mít kupce kolega od jakékoliv konkurenční RK – spojím se s ním a společně nabídneme Vaší nemovitost jeho zájemci. O provizi se s ním spravedlivě rozdělím, takže všichni mají motivaci přivést mi svého klienta. Opravdu to bohužel není normální věc, protože většina menších R.K. když jim zavolá makléř od konkurence, že má klienta na jejich nemovitost, jakoukoliv spolupráci s ním odmítnou!!! Například se slovy: “přeci nebudu pomáhat konkurenci”
Já a celý RE/MAX to ale vnímáme jinak. Ne jako konkurenci ale jako kolegy. Ale hlavně – mojí prioritou jsou zájmy klienta – abychom co nejdříve a nejlépe prodali. Takže odmítnout zájemce o koupi jen proto, že ho přivedl jiný makléř, je poškozování zájmů klienta a nepřichází v úvahu. Jestli už máte svého makléře, doporučuji vám mu zavolat, třeba od vašeho známého, jako že jste makléř a máte kupce – uvidíte co vám řekne a pak si spočítejte, o kolik potencionálních kupců takto každý den přicházíte.  Při spolupráci se mnou nepotřebujete proto nabízet Vaší nemovitost přes spoustu Realitních Kanceláří – se mnou prodáváte i se všemi ostatními R.K. i se všemi samostatnými realitními makléři a především s mými 1275 dalšími kolegy/němi z RE/MAXu, kteří mohou s mou nabídkou Vaší nemovitosti pracovat v našem systému jak potřebují – třeba automaticky rozesílat emailem na poptávky, které se v zadaných parametrech shodují s mou nabídkou. Pro Vás je to tak jedna velká výhoda, a to že budete jednat jen s jedním zástupcem. Já se totiž vždy snažím s klientem navázat nejdříve určitý vztah, především si vybudovat vzájemnou důvěru, trochu se poznat, hlavně různé specifické návyky každého z nás. Například: preferovaný typ komunikace, protože někdo vždy telefonuje, ale druhý radši píše emaily, další třeba přes WatsAp nebo Mesenger, někomu nelze volat dopoledne, jinému zas, třeba kvůli dětem, už ne po 20h atd. Jsou to drobnosti, ale právě přizpůsobení se na rytmus klienta, udělá z transakce přirozený a příjemný proces. Na rozdíl od zástupu anonymních makléřů, o nichž nic nevíte a kteří vám zavolají, zrovna když se to nejméně hodí a ještě budou vyžadovat prohlídku v termínech, kdy prostě nemůžete. Já jsem pak jako jakási nárazníková zóna před všemi těmi nepříjemnými komunikacemi a potencionálními nepoctivci a budu zastupovat výhradně Vaše zájmy. Ale přesto vám neunikne žádný klient, od žádné jiné realitní kanceláře. Tento jednoduchý princip otevřené spolupráce výrazně urychluje nalezení takového zájemce, který zaplatí za Vaši nemovitost nejvyšší cenu a za co nejvýhodnějších podmínek.

DRUHOU VÝHODOU je, že při více zájemcích, zorganizuji internetovou aukci

– při této dobrovolné internetové aukci zájemci nabídnou maximální cenu, na kterou si nemovitost cení a Vy tak získáte opravdu tu nejvyšší možnou cenu, kterou je možno za danou nemovitost v současné době utržit. Momentálně cena nemovitostí doslova letí zpříma vzhůru a proto je někdy i pro zkušené makléře téměř nemožné, odhadnout skutečnou reálnou tržní cenu. Stanovením ceny pomocí aukce je tak jediný, opravdu adekvátní způsob, jak tuto tržní cenu dosáhnout. Běžně se ceny nemovitostí při těchto aukcích navyšují o statisíce až miliony. (podle ceny nemovitosti)
Jak tyto aukce probíhají a její podmínky si můžete přečíst zde.

TŘETÍ VÝHODOU je ojedinělý cílený marketing pomocí banerů na internetu

– je to vlastně unikátní aplikace, vyvinutá speciálně pro naši kancelář RE/MAX Alfa, vyhledává a registruje zájemce, kteří kdekoliv na internetu v posledních měsících projevily zájem o podobný typ nemovitosti jako je vaše a ukáže mu reklamní baner s obrázkem a popisem Vaší nemovitosti, třeba během čtení novinek na seznamu. Takže i kdyby ten den, nebo týden, nehledal na realitních serverech – Vaše nemovitost si ho sama najde a doslova se mu vystaví před očima. Tímto způsobem, společně se spoluprácí s ostatními makléři a jejich klienty, dosahujeme velmi rychle maximálního počtu zájemců a tím i podmínky pro uspořádání internetové aukce a tím i navýšením ceny na maximum.

Zaujala Vás moje unikátní prodejní strategie?
Budu moc rád když mi zavoláte nebo napíšete pro více informací, nebo nezávaznou schůzku.
Rád Vám, i osobně, vše podrobně vysvětlím a rovnou navrhnu nejvhodnější strategii Vaší nemovitosti “na míru”.
Těším se na Vás a na naší spolupráci!!!

100% Club Realitní profesionál 1