Prodej domu, 1023 m2, Bystřany

6 895 000 czk / za nemovitost
Včetně provize realitní kanceláře, právního servisu a advokátní úschovy.
Prodej domu, 1023 m2, Bystřany G

Prodej rodinného domu, 1023 m2, Bystřany

Nabízíme Vám ke koupi soubor budov s přilehlými pozemky o celkové výměře 7656 m2 v okrajové části obce Bystřany – Světice, ul. nám. J. Koziny.

Nemovitosti byly v minulosti využívány pro komerční účely, ovšem územní plán nabízí různorodé možnosti využití. Jedná se o oblast spadající do všeobecně obytného území, které může mimo jiné sloužit pro účely bydlení (více informací ve fotogalerii).

Součástí pozemků jsou následující budovy. Administrativní budova - zděný dvoupodlažní podsklepený objekt se sedlovou střechou využívaný dříve jako vzorkovna s prodejnou, jehož součástí byl v přízemí obchodní prostor, sociální zázemí pro zaměstnance a ve druhém podlaží tři kanceláře, zasedací místnost a archiv. Zastavěná plocha objektu činí 188 m2. Na administrativní budovu navazují prostory využívané ke skladování, dále kotelna, sušárna dřeva, truhlárna a to s celkovou zastavěnou plochou 1166 m2. Na pozemcích jsou dále umístěné dřevěné přístřešky a v zadní části pozemku vybudovaná umělá vodní nádrž na požární vodu.

Z inženýrských sítí je k dispozici elektrická energie, obecní kanalizace, plynovod (nyní odpojen) a voda je čerpána ze studny umístěné na obecním pozemku. Vytápění je řešeno centrálním kotlem na tuhá paliva. Příjezd k nemovitosti je po zpevněné obecní komunikaci. Nemovitost se nachází v dobré dojezdové vzdálenosti města Teplice, Ústí nad Labem či dálnice D8.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte prosím náš tým pro více informací a sjednání konkrétního termínu prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP05210
Město: Bystřany
Ulice: nám. J. Koziny
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 1023 m2
Plocha pozemku: 7656 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?
100% Club Realitní profesionál 1

Pavel Dvořák

O mně

Mám pro vás klíč. Moje služby při zprostředkování koupě/prodeje jsou komplexní od A do Z – dalo by se teda říct že to jsou služby na klíč – na klíč od vašeho DOMOVA.

Kontakty

GSM: +420 603 457 274


pavel.dvorak@re-max.cz

RE/MAX Alfa - Spálená 29, Praha 1