Prodej domu, 120 m2, Praha 10 - Strašnice

11 990 000 czk za nemovitost Kompletní realitní, právní a hypotéční servis zajištěn. Rádi vám pomůžeme vyřídit co nejvýhodnější hypotéku.
Prodej domu, 120 m2, Praha 10 - Strašnice D

Prodej rodinného domu, 120 m2, Praha

V exkluzivním zastoupení vlastníka si vám dovolujeme nabídnout ke koupi krajní řadový RD se zahradou v ulici Solidarity, v Praze 10 - Strašnicích. Dům je vzhledem k výhodné koncové poloze v bloku, a také díky své jihovýchodní až jihozápadní orientaci a příjemně kryté větší zahradě ideální pro pohodlné a bezpečné městské bydlení aktivního páru nebo rodiny s dětmi.

Dům byl postaven na přelomu 40. a 50. let v rámci moderní poválečné výstavby tzv. "řadových domů v zeleni" s využitím tehdy inovativních velkoformátových stavebních prvků, a s cílem částečně svépomocného vybudování dostupného a úsporného městského bydlení. Blok liniových řadových domů přímo u městského parku vystavělo tehdejší Družstvo Solidarita s využitím nosných železobetonových skeletů (sloupy a stropnice) se zděnými cihlovými vyzdívkami a lehkými příčkami, masívním vnitřním dřevěným schodištěm, parketovými podlahami, a sedlovou střechou s klasickou keramickou krytinou. Domy postupem času prošly částečnou modernizací, vč. výměny oken, nové střešní krytiny a např. systému vytápění, celý řadový blok vč. nabízeného domu je zateplený a opatřený novou fasádou.

Prodávaný krajní dům disponuje kromě krásného dřevěného schodiště vedoucího až do podkroví také kvalitně provedenou půdní vestavbou vč. vnitřních izolací, sádrokartonového obložení stěn a stropu, a 4 velkými střešními okny. Díky této úpravě vznikl v podkroví domu opravdu velkorysý otevřený obytný prostor s dostatkem přirozeného světla, který může skvěle sloužit jako ateliér, pracovna, dětská herna snů nebo také další ložnice.

Dispozice domu zahrnuje vstupní předsíň, technickou místnost, toaletu, kuchyň, chodbu se schodištěm a západně orientovaný pokoj v přízemí. V prvním patře je pak k dispozici hlavní koupelna, obývací pokoj s velkoformátovými okny směrem na západ do zahrady, východně orientovaná ložnice, a chodba s centrálním schodištěm do podkroví. Okna v celém domě jsou převážně již novodobá plastová, pouze 2 okna zůstala původní dřevěná. Podlahy v domě jsou v obytných místnostech a na chodbách dřevěné (parkety, prkna), v přízemí, v technické místnosti, kuchyni a v koupelně pak kryté dlažbou.

Lokalita je pro praktické městské bydlení opravdu ideální. Přímé sousedství velkého parku Na Solidaritě a dostatek dalších ploch zeleně v blízkém okolí domu zajišťuje příjemné prostředí pro vycházky, hry dětí, odpočinek i sport. Skvělé dopravní spojení do centra města zajišťuje několik tramvajových linek a také pěšky dostupné metro A Strašnická.

Těšíme se na setkání s vámi při prohlídce této nemovitosti. Na prohlídky zveme v rámci spolupráce i kolegy realitní makléře s jejich klienty.
Číslo zakázky: 205-NP08367
Město: Praha 10 - Strašnice
Ulice: Solidarity
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 120 m2
Plocha pozemku: 204 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - plynové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
[wpforms id="170" title="true"]

Podobné nemovitosti

Prodej domu, 112 m2, Praha 4 - Šeberov

Prodej domu, 112 m2, Praha 4 - Šeberov

Šeberov, Praha 4
Hlavní město Praha
12 000 000 czk / za nemovitost
Cena je včetně provize a kompletního právního servisu.
Prodej domu, 220 m2, Praha 9 - Čakovice

Prodej domu, 220 m2, Praha 9 - Čakovice

Čakovice, Praha 9
Hlavní město Praha
13 900 000 czk / za nemovitost
100% Club Realitní profesionál 1