Pronájem domu, 148 m2, Praha 9 - Horní Počernice

29 000 czk za měsíc
Pronájem domu, 148 m2, Praha 9 - Horní Počernice D

Pronájem rodinného domu, 148 m2, Praha

Pronájem rodinného domu v Horních Počernicích, ve starobylé části nazývané Chvaly.
Jedná se o dvoupodlažní stavbu, částečně zařízenou. V přízemí se nachází obývací pokoj s krbovými kamny, ložnice, kuchyně, koupelna, WC a terasa zastřešená pergolou. V podkroví jsou k dispozici dvě ložnice, WC, ve štítu je balkon, z něhož je krásný výhled.
Přiložený plánek obsahuje vizualizaci.
Zahrada (cca 400 m2) je orientována z větší části v jižním svahu a je z ní vstup do prostorného sklepa. Na zahradě domu se nachází řada vzrostlých dřevin, třešeň, meruňka, broskvoň a švestka. Dům se zahradou se nachází nad úrovní většiny okolní zástavby, tím je zajištěno příjemné soukromí. Parkovat je možné v horní části pozemku, kam se vejdou až tři auta za sebou.
Vytápaní je etážové s elektrickým kotlem (litinové radiátory) nebo v krbových kamnech v obývacím pokoji. Ohřev vody zajišťují dva elektrické bojlery umístěné ve sklepě.
Dopravní spojení je zde velmi dobré. V docházkové vzdálenosti je metro Černý Most, ale směřuje tam i řada autobusových spojů. V blízkosti je také nádraží Horní Počernice. Výborné je napojení na dálnice D10 směrem na Mladou Boleslav a Liberec a D11 na směr Hradec Králové.
V místě jsou skvělá občanská vybavenost. Pouhé 3 minuty chůze se nachází Lidl i základní škola. V blízkosti je Hornbach, IKEA, XXXLutz, Centrum Černý Most (přes 160 obchodů a 30 restaurací, včetně supermarketu Globus). Celá řada kulturního vyžití, multikino, Chvalská tvrz, divadlo Horní Počernice.
Poplatky se hradí zvlášť. Pro více informací mne prosím kontaktujte.
V případě zájmu je možný i prodej nemovitosti.
Číslo zakázky: 205-NP07789
Město: Praha 9 - Horní Počernice
Ulice: V Babyku
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 148 m2
Plocha pozemku: 475 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
[wpforms id="170" title="true"]
100% Club Realitní profesionál 1