Pronájem restaurace, 416 m2, Brno

55 000 czk / za měsíc
Elektřina bude přepsána na nájemníka, zálohy na vodu 1500,- Kč/měsíc. Provizi platí pronajímatel. Vratná jistina dva nájmy.
Pronájem restaurace, 416 m2, Brno G

Pronájem restaurace, 416 m2, Brno

Pronájem víceúčelového objektu k pestrému využití s kompletním zázemím a parkováním či velkého prostoru na uskladnění ve velmi atraktivní lokalitě u Brněnské přehrady. K dispozici jsou také rozlehlé sklepní prostory. Pronájem je nabízen bez zařízení.

Nemovitost se nachází 250 m od Brněnské přehrady na ulici Přístavní, Brno – Bystrc.
Aktuální využití je restaurace se zahrádkou, na vlastním pozemku. Jedná se o samostatný objekt s číslem popisným, stojící na vlastním pozemku o zastavěné ploše 414 m2 – objekt občanské vybavenosti. Další přilehlé pozemky jsou o celkové rozloze 1989 m2, využity z větší části jako zahrádka restaurace, hřiště či parkování. Užitná plocha je celkem 416 m2, skladovací 95 m2. Celý areál je oplocený.

Objekt byl zkolaudovaný v roce 1997. Vnitřní prostor restaurace má kapacitu 50 míst, zahrádka dalších cca 150. Provoz restaurace je aktivní, vše je plně funkční.


Nemovitost nabízí díky své poloze a dispozici skvělou podnikatelskou příležitost, nejen v oblasti gastronomie. Majitel je otevřený případným návrhům na změnu a dlouhodobému pronájmu.

Tato nabídka je vhodná zejména pro náročného investora či provozovatele, s jasnou představou o budoucí strategii, který využije velkého potenciálu, který tento objekt nabízí, s ohledem na jeho polohu, dispozici a prostředí, ve kterém se nachází.

V případě zájmu o bližší informace nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte prosím makléře nabídky. Pronájem je k dispozici od 1.11.2021. Provizi platí pronajímatel. Vratná jistina jsou dva nájmy.
Číslo zakázky: 309-NP00055
Město: Brno
Ulice: Přístavní
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 416 m2
Plocha pozemku: 2403 m2
Typ nemovitosti: Hotely, penziony a restaurace
Typ zařízení: Restaurace
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?

Podobné nemovitosti

Pronájem restaurace, 490 m2, Brno

Pronájem restaurace, 490 m2, Brno

Brno-Vinohrady, Brno-město
Jihomoravský
65 000 czk / za měsíc
+ odstupné
100% Club Počet let praxe v realitách Certifikovaný makléř Realitní profesionál 1

Pavel Dvořák

O mně

Mám pro vás klíč. Moje služby při zprostředkování koupě/prodeje jsou komplexní od A do Z – dalo by se teda říct že to jsou služby na klíč – na klíč od vašeho DOMOVA.

Kontakty

GSM: +420 603 457 274


pavel.dvorak@re-max.cz

RE/MAX Alfa - Spálená 29, Praha 1