Stanovení ceny  

Stanovení správné tržní ceny je klíčové pro úspěšný prodej

nebo nákup nemovitosti, jelikož ovlivňuje atraktivitu

nabídky, rychlost prodeje a konečný finanční výnos.

 

Příprava nemovitosti a prezentace.

Zajistím případný úklid a drobné úpravy vaší nemovitosti.
Pečlivě připravíme prostor pro fotografování, aby byla zachycena její nejlepší stránka a zvýšila se její vizuální přitažlivost.
Následně se o tvorbu profesionálních fotografií a videí postarají zkušení profesionálové s nejnovější technikou.

3D zobrazení

Sám vlastním 3D kameru, která zachycuje obraz ve 360°. Tato služba je obvykle dostupná pouze pro dražší nemovitosti, ale díky mé vlastní technologii ji poskytuji pro všechny druhy nemovitostí, včetně těch nejlevnějších.

Zde se můžete podívat na ukázku 3D obrazu interiéru domu.
Zde se můžete podívat na 3D obraz exteriéru terasy.

Virtuální Homestaging

Pro nemovitosti v původním stavu, do kterých nechcete investovat větší částky
do renovace, poskytuji tzv. Virtuální Homestaging pomocí Umělé inteligence..

Ukázky Virtuálního Homestagingu.

Marketing nemovitosti

: zahrnuje umístění na hlavní internetové servery, jako jsou sreality, reality.idnes, a realitymix, včetně portálů RE/MAX.
: výrobu letáků, lokální marketing a porovnání s databází poptávajících klientů, včetně instalace plachty na nemovitost.
: cílenou bannerovou kampaň na platformách jako AdWords a Sklik, zaměřenou na jedince, kteří si v minulosti prohlíželi nebo vyhledávali stránky o prodeji daného typu nemovitostí.

Spolupráce a prodejní potenciál

Spolupráce se mnou otevírá přístup k rozsáhlé síti 1442 makléřů a 169 poboček RE/MAX, což posiluje prodejní potenciál nemovitostí. Navíc Spolupracuji i  se všemi ostatními makléři v Česku. Když se kupující objeví skrze konkurenční realitní kancelář, spojím se s ním a nabídneme mu Vaši nemovitost. Provize se pak spravedlivě rozdělí, což motivuje všechny makléře přivést svého klienta. To je vzácné, protože většina kanceláří odmítá spolupráci s konkurencí.
Já vidím kolegy jako spolupracovníky a ne konkurenci a mým cílem je dosáhnout co nejlepšího prodeje pro klienta.
Toto platí nejen pro Česko nebo Slovensko ale i Evropu a celý svět díky inzerci na mezinárodních inzertních serverech.

Kvalifikace kupujících a jejich bonifikace

Zájemce o koupi předem identifikuji a ověřuji jejich bonitu, popřípadě zjišťuji, jak mají zajištěné financování abych se ujistil že se jedná skutečně o seriózní zájemce, a minimalizuji riziko s “realitními turisty” nebo jednotlivci, kteří by mohli být spojeni se zloději. Tato opatření mi umožní omezit počet prohlídek pouze na ty, které jsou bezpečné a efektivní.
Pro potenciální kupce zajistím schůzku s finančním poradcem společnosti RX Finance, který pomůže s vyřízením hypotečního úvěru

Hájení zájmu prodávajícího klienta

Při vyjednávání o podmínkách prodeje a ceně se zaměřuji na nalezení nejvhodnějších podmínek pro prosazení zájmů mého klienta, tedy vás jako prodávajícího. Vždy vám předložím výsledný návrh od potenciálního kupujícího a následně ho s vámi projednám.

Právní servis

Zahrnuje vypracování veškerých smluv jako rezervaci a kupní smlouvu, smlouvu o úschově peněz a dokumentů, a notářské ověření podpisů smluvních stran. Zahrnuta je také úhrada poplatků, výpisy a komunikace s katastrem nemovitostí. Dále poskytujeme právní poradenství. Tyto služby jsou poskytovány prodávajícím bezplatně a neexistují žádné dodatečné nebo skryté poplatky.

Poprodejní servis

Samozřejmě se postarám i o předání nemovitosti novým majitelům po zápisu do katastru a vyplacení kupní ceny. To zahrnuje vypracování a správné vyplnění předávacího protokolu, kde bude přesně specifikován stav všech měřidel energií a přesný čas předání. Stejně tak pomůžu s převedením těchto energií na nového majitele.

100% Club Počet let praxe v realitách Realitní profesionál 1 Ocenění za produkci